• Центр Дискавери
    Центр Дискавери
  • Discovery Center
    Discovery Center
  • Центр Діскавері
    Центр Діскавері

Пресс-конференция Совета церквей и религиозных организаций 14.03.2014

2014_03_14_press_01_1

14 марта 2014 года в пресс-центре Донецкой облгосадминистрации достоялась пресс-конференция Совета церквей и религиозных организаций Донецкой области с Обращением к народу Украины по поводу событий, которые происходят в нашей стране.

Совет церквей и религиозных организаций Донецкой области представляли секретарь Совета – глава Экуменической миссии Донецко-Харьковского экзархата УГКЦ О Тихон Кульбака, муфтий Духовного управления мусульман Украины «Умма» Саид Исмагилов, проректор Донецкого христианского университета Олег Штейн и президент Центра религиоведческих исследований и международных духовных отношений Игорь Козловский.

СМИ:

Верующие Донецкой области — за единую Украину, 13.03.2014

Регіональна служба новин ефір від 14.03.14 ч.1 - З 11.44 сюжет з прес-конференції Ради церков і релігійних організацій Донецької області зі Зверненням до народу України стосовно подій, що відбуваються в нашій країні.

Телеканал «Юнион» - Призвали к миру. Сюжет о пресс-конференции Совета церквей и религиозных организаций Донецкой области с Обращением к народу Украины и призывом к миру.

Телеканал «Донбасс» - Выпуск новостей от 14 марта. О кровавых событиях 13 марта 2014 года. Здесь же сюжет о пресс-конференции Совета церквей и религиозных организаций Донецкой области с Обращением к народу Украины и призывом к миру.

Совет церквей Донецкой области призвал украинцев не проливать кровь, 15 марта 2014

Релігійні діячі Донбасу закликають молитися за мир і неподільність України, 15 березня 2014 

Ниже – текст Обращения.

Звернення до народу України
Ради церков і релігійних організацій Донецької області

Шановні співвітчизники!
На наших очах відбувається народження нового покоління вільних людей з незламним духом, для яких є важливими не стільки матеріальні блага, скількі цінності свободи та демократії, миру та злагоди. Всім нам потрібні змістовні цінності, де немає місця помсті та насильству, а є висока вартість людського життя та національної єдності.

В цей складний для України час політичні лідери сусідньої держави, нехтуючи міжнародно-правовими зобов'язаннями та порушуючи всі міжнародні договори, які є гарантією міжнародної безпеки, підштовхують наш багатостраждальний народ у прірву війни та розколу України. Ці дії є міжнародним злочином проти людяності, прав і свобод народу, який обрав свій шлях розвитку і свою історичну долю.

Ми звертаємось до всього народу України з проханням почути наш голос, який лунає з її східних теренів. Ми всі різні, але ми єдиний народ! Ми маємо різні світоглядні позиції, відносимось до різних релігійних конфесій, у нас різні культурні уподобання, національні обличчя, ми спілкуємось різними мовами. Серед нас є українці і росіяни, євреї і кримські татари, греки і вірмени та багато інших національностей. Але ми всі прагнемо одного – миру і спокою, злагоди і свободи у єдиній неподільній Україні. У нас одна рідна земля – земля України!

Ми прагнемо до миру та схиляємо коліна і молимось Всевишньому, який є Богом всіх народів, про єдність, бо з Ним ми сила, яку не здолати. Ми відкриті до діалогу і тяжкої праці заради того, щоб Схід і Захід, Південь і Північ України були разом в єдиній родині на квітучих землях нашої країни.

Рада церков і релігійних організацій Донецької області закликає всіх людей доброї волі, всіх небайдужих молитися за мир, спокій, цілісність та єдність нашої країни, за мирний шлях врегулювання будь-якого військового протистояння і працювати разом над розбудовою нашої Вітчизни.

У нас одна спільна мета – вільний і високодуховний народ, що зорієнтован на моральні та духовні цінності, громадянське зріле і відкрите до діалогу суспільство та демократична правова держава Україна, яка сама вільно обирає свій історичний шлях!

Досить кровопролить! Земля наша стогне від крові, розбрату і насильства. Нам конче потрібна ціннісна і змістовна єдність нашого народу. В єдності наша сила!

Ми сильні тільки тоді, коли ми разом!
Слава Україні!

2014_03_14_press_02_1

2014_03_14_press_03_1

Больше фото см.: Прес-конференція Ради церков і релігійних організацій.14.03.2014